4ος αγώνας ορεινού τρεξίματος "Στην σκιά του Κριάκουρα" - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 4ος αγώνας ορεινού τρεξίματος "Στην σκιά του Κριάκουρα".

 

21 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Κατηγορία Φύλο ΒΙΒ Ονομ/νυμο Έτ. Γεν. Ομάδα/Σύλλογος Τερματισμός

1 Α18-39 Male 265 ΑΡΗΣ ΤΣΙΠΗΣ 1991 INOV8 2:07:19
2 A40-49 Male 269 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ 1974 TECNICA 2:09:28
3 A40-49 Male 287 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ 1973 2:09:28
4 Α18-39 Male 206 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 1983 BALIOTIS NATURE TRAIL 2:14:15
5 Α18-39 Male 216 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΚΙΖΛΗΣ 1990 TRG/ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:16:08
6 A40-49 Male 207 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ DIELLAS 2:16:25
7 Α18-39 Male 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ 1990 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ DIELLAS 2:16:30
8 A40-49 Male 202 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1972 2:21:21
9 Α50+ Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1966 T.A.C./LA SPORTIVA 2:26:38
10 Α18-39 Male 266 ΠΕΤΡΟΣ ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ 1984 TYROLOGOS MULTISPORT TEAM-INOV8 GREECE 2:28:17
11 Α18-39 Male 275 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ 1996 NISSAN ΓΙΑΝΝΑ ΚΑΛΛΗ 2:30:37
12 Α50+ Male 204 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 2:32:49
13 Α18-39 Male 230 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1988 TZOUMERKA TRAIL RUNNERS 2:36:35
14 A40-49 Male 260 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΩΧΟΣ 1974 GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 2:40:13
15 Α18-39 Male 203 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ 1994 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:40:22
16 Α50+ Male 281 ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1962 2:41:35
17 A40-49 Male 217 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΩΓΟΣ 1973 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 2:45:25
18 A40-49 Male 278 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:57:45
19 Α18-39 Male 205 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 RED STAR TRIATHLON CLUB 2:59:31
20 A40-49 Male 267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΚΩΝΗΣ 1968 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 3:00:09
21 Α18-39 Male 211 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1984 ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3:02:52
22 Α18-39 Male 259 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΩΤΗΣ 1982 Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3:11:42
23 Α50+ Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΜΑΣ 1965 3:14:54
24 Α18-39 Male 262 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:14:57
25 Α18-39 Male 286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 3:15:03
26 A40-49 Male 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ 1975 TRG 3:16:16
27 Α18-39 Male 243 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1993 3:22:36
28 A40-49 Male 271 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1976 ΠΛΑΙΣΙΑ 3:26:23
29 Α50+ Male 226 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 1965 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 3:26:23
30 Α18-39 Male 282 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΜΩΤΑΣ 1985 3:27:02
31 Α18-39 Male 225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 3:27:16
32 Γ50+ Female 214 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 1963 ARTA DANCE STUDIO 3:34:45
33 Α50+ Male 261 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 1953 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3:35:16
34 Α18-39 Male 212 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣ 1978 ΤΗΕ SWEET N 3:40:39
35 Γ18-39 Female 209 ΕΥΗ ΑΥΔΗ 1982 ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 3:44:39
36 Α18-39 Male 246 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΣΑΚΗΣ 1985 3:47:24
37 Α18-39 Male 208 ΜΑΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1993 ENGINEERUN 3:47:24
38 A40-49 Male 237 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER 3:47:58
39 Α18-39 Male 277 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑΣ 1979 ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:49:52
40 Α18-39 Male 268 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:55:30
41 A40-49 Male 235 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΟΥΚΑΣ 1977 3:55:38
42 A40-49 Male 218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1978 4:01:59
43 Α50+ Male 258 ΝΙΚΟΣ ΡΕΜΜΑΣ 1966 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:03:21
44 Α50+ Male 284 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΤΟΝΟΣ 1963 4:07:36
45 Α50+ Male 222 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ 1955 ΣΔΥΘ 4:11:03
46 Α50+ Male 223 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 1967 ΣΔΥΘ 4:11:03
47 A40-49 Male 232 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1975 4:14:28
48 A40-49 Male 254 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ 1976 4:15:39
49 A40-49 Male 256 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1971 4:20:34
50 Γ40-49 Female 215 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1969 VO2MAX EXERCISE CENTER 5:08:58
51 Α50+ Male 280 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΣΗΣ DNF 1966 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΒΑΡΑ/ΑΗ ΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΩΝ -
52 Α50+ Male 276 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΑΓΚΟΣ DSQ 1962 -

 

10 Χιλιόμετρα

Κατάταξη Κατηγορία Φύλο ΒΙΒ Ονομ/νυμο Έτ. Γεν. Ομάδα/Σύλλογος Τερματισμός

1 Άνδρες Α 131 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΑΣ 1990 ΤRG 0:45:51
2 Άνδρες Α 229 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΗΣ 1970 ODLO LA SPORTIVA 0:46:44
3 Άνδρες Α 155 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΤΣΗΣ 2000 0:50:18
4 Άνδρες Α 122 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1992 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 0:50:56
5 Άνδρες Α 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΒΑΓΙΑΣ 1973 0:51:40
6 Άνδρες Α 127 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1990 0:52:23
7 Άνδρες Α 143 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗΣ 1985 0:53:02
8 Άνδρες Α 110 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ 2003 0:54:22
9 Άνδρες Α 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1991 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 0:54:46
10 Άνδρες Α 152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1970 0:54:57
11 Άνδρες Α 113 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ 1973 SPORTNUTRITION.GR-ΣΔ ΤΡΙΚΆΛΩΝ-WE RUN TEAM 0:55:47
12 Άνδρες Α 116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:56:12
13 Άνδρες Α 112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:57
14 Άνδρες Α 147 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ 1995 JDM 0:59:48
15 Άνδρες Α 120 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΛΑΣ 1979 1:00:02
16 Άνδρες Α 124 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ 1978 1:01:39
17 Άνδρες Α 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1996 JDM 1:02:00
18 Άνδρες Α 114 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:02:20
19 Άνδρες Α 105 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:02:20
20 Άνδρες Α 156 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1998 1:02:22
21 Άνδρες Α 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΗΣ 2005 1:03:01
22 Άνδρες Α 160 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΥ 2004 ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 1:03:15
23 Άνδρες Α 125 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΝΔΡΑΣ 1994 1:04:03
24 Άνδρες Α 201 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1972 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 1:04:14
25 Άνδρες Α 141 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΡΙΚΩΝΗΣ 1987 AMSTEL BEER RUNNERS CLUB 1:05:47
26 Άνδρες Α 104 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΔΟΥΛΗΣ 1984 1:05:49
27 Άνδρες Α 117 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:08:58
28 Άνδρες Α 151 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 1:08:58
29 Άνδρες Α 107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΟΣ 1976 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:09:32
30 Άνδρες Α 134 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2002 1:09:42
31 Άνδρες Α 129 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΗΣ 2003 1:09:43
32 Άνδρες Α 145 ΝΙΚΟΣ ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ 1990 1:10:50
33 Άνδρες Α 136 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1979 1:10:57
34 Άνδρες Α 135 ΖΩΗΣ ΡΑΠΤΗΣ 1990 1:10:58
35 Άνδρες Α 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1988 1:12:10
36 Γυναίκες Γ 157 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΡΑΝΤΖΑ 1984 ΡΑΜΙΑ RUNNERS 1:12:37
37 Άνδρες Α 264 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ 1983 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ DIELLAS 1:13:03
38 Άνδρες Α 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1995 1:13:31
39 Άνδρες Α 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2003 1:13:59
40 Άνδρες Α 121 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 2003 1:14:03
41 Άνδρες Α 158 ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ 1976 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 1:14:07
42 Άνδρες Α 289 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ 1990 1:14:08
43 Γυναίκες Γ 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΑΝΕΛΗ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:15:42
44 Γυναίκες Γ 118 ΣΤΕΛΛΑ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1965 Σ.Δ. ΑΡΤΑΣ 1:16:40
45 Άνδρες Α 159 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 1:16:52
46 Άνδρες Α 272 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:05
47 Άνδρες Α 109 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:19:09
48 Άνδρες Α 149 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:43
49 Άνδρες Α 123 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1990 1:23:04
50 Άνδρες Α 102 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1989 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ/INTENSE ELITE TRAINING 1:24:25
51 Γυναίκες Γ 154 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΑΣΙΟΥ 2001 1:24:55
52 Γυναίκες Γ 150 ΔΙΩΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ 1988 1:25:35
53 Άνδρες Α 106 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΒΑΡΗΣ 1972 1:27:00
54 Γυναίκες Γ 108 ΦΑΝΗ ΖΙΑΝΙΚΑ 1969 1:27:35
55 Γυναίκες Γ 137 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1984 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:27:46
56 Άνδρες Α 115 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ 1990 1:28:25
57 Άνδρες Α 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:28:51
58 Άνδρες Α 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:55
59 Γυναίκες Γ 148 ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:36:48
60 Γυναίκες Γ 144 ΑΜΑΛΙΑ ΞΥΝΟΓΑΛΑ 1975 BIER CENTER LARISA 1:37:24
61 Άνδρες Α 119 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΚΟΣ 1975 ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM 1:39:15
62 Άνδρες Α 128 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ 2005 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:01
63 Άνδρες Α 138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΟΣ 2006 ΈΝΩΣΗ ΡΑΔΙΟΕΡΑΣΙΤΕΧΝΏΝ ΆΡΤΑΣ 1:40:01
64 Άνδρες Α 142 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕΛΑΝΟΣ 1972 BIER CENTER LARISA 1:45:30
65 Γυναίκες Γ 288 ΜΕΛΠΩ ΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1990 1:45:55
66 Γυναίκες Γ 290 ΣΟΦΙΑ ΝΑΚΗ 1990 1:45:55
67 Γυναίκες Γ 133 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΙΟΛΗ 1980 ΑΓΕΛΑΟΣ Γ.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ 1:46:03
68 Γυναίκες Γ 213 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1990 1:53:44
69 Άνδρες Α 101 ΑΛΕΞΗΣ ΑΥΔΗΣ 1976 ΠΕΤΡΙΝΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ RUNNING TEAM 2:53:39