3nd Acheron MTB & MTRUΝ στο Πολυστάφυλο Πρέβεζας - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 3nd Acheron MTB & MTRUΝ στο Πολυστάφυλο Πρέβεζας.

 

15 Km Men

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ  - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 125 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 40-49 1'32'31
2 124 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 18-29 1'32'48
3 92 ΔΕΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΥΤ. ΟΜ. ΠΑΡΓΑΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'37'50
4 54 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 1'38'30
5 55 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ DANZA NEGRA 40-49 1'40'42
6 93 ΚΡΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Functional department team 18-29 1'41'13
7 68 ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ  Zero Lake Run Σ.Ν. Φιλιππιάδας 18-29 1'43'06
8 105 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΑΣΜΑ 40-49 1'43'46
9 30 ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PREVEZA TRAIL RUNNERS 40-49 1'45'48
10 1 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30-39 1'46'05
11 51 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΤΑ 40-49 1'46'11
12 46 Μητσουλης Γεράσιμος  Πάργα  50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'47'07
13 45 Χαμαλογλου  Νίκος  ναυτικός όμιλος Πάργα  40-49 1'47'07
14 88 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 18-29 1'51'04
15 4 Ανδριόπουλος Νικηφόρος Red Star Triathlon Club 30-39 1'51'25
16 53 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 40-49 1'51'39
17 129 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 30-39 1'52'08
18 80 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DimEl Cut 40-49 1'53'17
19 87 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49 1'54'16
20 16 Βουλιστιώτης θεόδωρος δρομείς Ζαλόγγου 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'54'42
21 15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ PREVEZA TRAIL RUNNERS 30-39 1'55'34
22 73 ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49 1''55'55
23 71 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 18-29 1'56'05
24 72 Κλειτσογιάννης Στέφανος Ανεξάρτητος 18-29 1'56'22
25 112 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 1'56'23
26 7 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 18-29 1'56'26
27 127 ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18-29 1'56'46
28 41 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΕΛΕΟ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'59'14
29 65 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'59'31
30 108 ΚΟΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 30-39 2'00'45
31 43 TΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'00'50
32 110 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ  50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'00'51
33 122 KOTSIAS Dimosthenis  VEKO Team 40-49 2'03'49
34 58 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 30-39 2'04'01
35 60 Γουλας Βασιλης ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 2'04'20
36 27 ΓΙΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30-39 2'04'26
37 130 ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ENGINEERUN 18-29 2'04'31
38 63 ΒΟΥΓΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΧΙ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'04'39
39 106 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 30-39 2'05'49
40 67 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Zero Lake Run Σ.Ν.Φιλιππιάδας 18-29 2'07'14
41 78 ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DimEl Cut 30-39 2'07'36
42 75 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'07'57
43 20 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 40-49 2'08'49
44 56 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ  40-49 2'09'00
45 40 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 2'10'01
46 21 KARANIKAS Kostas ΣΑΦΑΝΣ 40-49 2'11'00
47 47 ΣΠΥΡΟΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΑΕΡ 30-39 2'11'49
48 118 ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 2'12'36
49 116 ΓΙΑΝΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'12'56
50 77 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 40-49 2'13'02
51 31 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 30-39 2'14'27
52 36 ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ VOLTA RUNNING TEAM 40-49 2'14'50
53 123 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 30-39 2'14'52
54 97 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ PHYSIOATHLISIS 40-49 2'14'53
55 79 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DimEl Cut 30-39 2'15'05
56 81 ΚΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ DimEl Cut 30-39 2'15'08
57 59 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'16'50
58 107 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 30-39 2'17'55
59 39 ΒΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 40-49 2'22'16
60 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΟΔΩΡΟΣ Νικολιτσι 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'24'32
61 111 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 2'29'15
62 99 ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DimEl Cut 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'29'44
63 10 Χατζηφωτης  Νικόλας 30-39 2'33'53
64 100 ΣΙΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'37'45
65 102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'37'46
66 44 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'42'50
67 126 Πιερρουτσακος  Κυριάκος  ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 2'50'30
68 104 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3'01'23
69 89 ΤΖΙΝΕΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 18-29 3'05'52
70 64 ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ

 

Teens

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 60 Γουλας Βασιλης ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 2'04'20
2 126 Πιερρουτσακος Κυριάκος ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 2'50'30

 

Men 18-29

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 124 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 18-29 1'32'48
2 93 ΚΡΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Functional department team 18-29 1'41'13
3 68 ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ Zero Lake Run Σ.Ν. Φιλιππιάδας 18-29 1'43'06
4 88 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 18-29 1'51'04
5 71 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 18-29 1'56'05
6 72 Κλειτσογιάννης Στέφανος Ανεξάρτητος 18-29 1'56'22
7 7 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 18-29 1'56'26
8 127 ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18-29 1'56'46
9 130 ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ENGINEERUN 18-29 2'04'31
10 67 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Zero Lake Run Σ.Ν.Φιλιππιάδας 18-29 2'07'14
11 89 ΤΖΙΝΕΡΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 18-29 3'05'52

 

Men 30-39

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 30-39 1'46'05
2 4 Ανδριόπουλος Νικηφόρος Red Star Triathlon Club 30-39 1'51'25
3 129 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 30-39 1'52'08
4 15 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ PREVEZA TRAIL RUNNERS 30-39 1'55'34
5 112 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 1'56'23
6 108 ΚΟΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 30-39 2'00'45
7 58 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 30-39 2'04'01
8 27 ΓΙΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 30-39 2'04'26
9 106 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 30-39 2'05'49
10 78 ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DimEl Cut 30-39 2'07'36
11 40 ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 2'10'01
12 47 ΣΠΥΡΟΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΞΑΕΡ 30-39 2'11'49
13 31 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 30-39 2'14'27
14 123 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 30-39 2'14'52
15 79 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DimEl Cut 30-39 2'15'05
16 81 ΚΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ DimEl Cut 30-39 2'15'08
17 107 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 30-39 2'17'55
18 111 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 2'29'15
19 10 Χατζηφωτης Νικόλας 30-39 2'33'53

 

Men 40-49

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 125 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ-DIELLAS 40-49 1'32'31
2 54 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 1'38'30
3 55 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ DANZA NEGRA 40-49 1'40'42
4 105 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΑΣΜΑ 40-49 1'43'46
5 30 ΒΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PREVEZA TRAIL RUNNERS 40-49 1'45'48
6 51 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΤΑ 40-49 1'46'11
7 45 Χαμαλογλου Νίκος ναυτικός όμιλος Πάργα 40-49 1'47'07
8 53 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 40-49 1'51'39
9 80 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DimEl Cut 40-49 1'53'17
10 87 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49 1'54'16
11 73 ΒΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 40-49 1''55'55
12 122 KOTSIAS Dimosthenis VEKO Team 40-49 2'03'49
13 20 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 40-49 2'08'49
14 56 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 40-49 2'09'00
15 21 KARANIKAS Kostas ΣΑΦΑΝΣ 40-49 2'11'00
16 118 ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 2'12'36
17 77 ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 40-49 2'13'02
18 36 ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ VOLTA RUNNING TEAM 40-49 2'14'50
19 97 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ PHYSIOATHLISIS 40-49 2'14'53
20 39 ΒΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 40-49 2'22'16

 

Men 50+

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 92 ΔΕΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΥΤ. ΟΜ. ΠΑΡΓΑΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'37'50
2 46 Μητσουλης Γεράσιμος Πάργα 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'47'07
3 16 Βουλιστιώτης θεόδωρος δρομείς Ζαλόγγου 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'54'42
4 41 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΕΛΕΟ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'59'14
5 65 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 1'59'31
6 43 TΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'00'50
7 110 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'00'51
8 63 ΒΟΥΓΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΟΧΙ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'04'39
9 75 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'07'57
10 116 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'12'56
11 59 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'16'50
12 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΟΔΩΡΟΣ Νικολιτσι 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'24'32
13 99 ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DimEl Cut 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'29'44
14 100 ΣΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'37'45
15 102 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'37'46
16 44 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 2'42'50
17 104 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ 3'01'23
18 64 ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΚΑΙ ΑΝΩ

 

15 Km Women

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 62 ΣΤΑΜΟΥΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:50.02 40-49
1 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ BALIOTIS NATURE TRAIL/ ΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:50.02 30-39
2 69 ΣΙΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:56.54 30-39
3 8 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ SKY WOMEN RUNNING 2:02.36 40-49
4 48 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2:03.10 40-49
5 25 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:09.24 40-49
6 6 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2:12.06 ΝΕΑΝΙΔΩΝ
7 32 ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2:19.43 30-39
8 117 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2:24.32 40-49
9 9 ΚΟΥΛΟΣΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2:31.35 30-39
10 61 ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑ 2:32.43 50+
11 5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 3:39.02 30-39
12 90 ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 3:05.52 30-39

 

 

4 Km Men

Α/Α ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 190 ΚΟΛΙΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 19:04.00
2 207 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 19:05.00
3 208 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19:10.00
4 219 ΖΙΩΓΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑ
5 200 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 244 ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 223 ΚΙΤΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 218 ΖΙΩΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑ
9 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 192 ΚΟΥΡΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11 230 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
12 197 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
13 128 ΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 189 ΧΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 231 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16 229 ΒΕΛΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΔ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
17 205 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
18 194 ΤΣΑΤΖΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19 196 ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
20 183 ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21 220 ΠΡΕΒΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22 213 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23 185 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 247 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
25 232 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 226 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
27 211 ΝΤΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
28 215 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

4 Km Women

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 206 ΝΟΥΤΣΟΥ ΧΑΡΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 23΄45
2 245 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ ΣΔ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26;51
3 199 ΣΕΛΕΒΙΤΣΑ ΜΕΛΙΣΣΑ ΣΔ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26΄51
4 227 ΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
5 193 ΖΗΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6 191 ΖΑΧΟΥ ΑΡΕΤΗ
7 222 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ
8 241 ΖΟΥΡΖΟΥΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΑΦΑΝΣ
9 181 ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
10 182 ΚΟΛΛΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
11 212 ΝΤΑΣΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
12 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
13 198 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
14 204 ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
15 188 ΒΑΤΣΗ ΔΩΡΑ
16 236 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΙΚΥ
17 210 ΚΑΤΣΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
18 214 ΛΟΥΚΟΥΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
19 234 ΜΑΡΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

 

Bike 31 Km

Bike 18-29 Men

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1:43:30 Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ
2 ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:43:38 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3 ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:47:53 ΠΑΟΚ factory cysclist
4 ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:55:39 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:05:42 NORTHBIKE
6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:11:56 NEROMANIA- KOPANA
7 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΜΗΤΡΗΣ 2:45:12
8 ΤΣΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3:23:52
9 ΝΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΙΕΙΟΣ 3:51:07

 

Bike 30-39 Men

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:53:42 ΠΡΕΒΕΖΑ
2 ΖΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:55:39 ΠΑΟΚ
3 ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:20:28 FIFTH ELEMENT
4 ΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:27:02 ΒΝ CYCLING
5 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:30:47
6 ΛΑΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:37:29
7 ΤΣΩΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:42:28 ΛΕ.Μ.Α.Θ.
8 ΜΠΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:49:22
9 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:49:23 NORTHBIKE
10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:24:33 ΛΕ.Μ.Α.Θ.

 

Bike 40-49 Men

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:54:33 NEROMANIA- KOPANA
2 ΓΚΟΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:05:39
3 ΦΑΚΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:09:54 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2:15:02 PARAPENTE FLY & FUN
5 ΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:15:13
6 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:15:15 Π.Ο. ΠΑΤΡΩΝ
7 ΛΙΑΒΕΡΗΣΙΩΑΝΝΗΣ 2:19:07 ROUTE ΚERATEA MTB CLUB
8 ΔΡΟΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:24:46 ΠΡΟΟΔΟΣ
9 ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:37 ΑΕΚ
10 ΤΗΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:33:40
11 ΓΚΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:38:10 ΣΟΠ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
12 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:39:40 PROBIKE SHOP
13 ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:29:45 ORLIAKAS RACE ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
14 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:42:33
15 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:44:15 PROBIKE SHOP
16 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:45:47 2 ΤΡΟΧΟΙ
17 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:54:36
18 ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 3:05:48
19 ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:15:10 ANIMAL RIDE
20 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:26:22
21 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3:55:40 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

 

Bike 50+ Men

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:52:53 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ
2 SIMON COLE 2:00:51
3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:00:52 ANIMAL RIDE
4 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:11:01 Ο.Μ.Γ.
5 ΛΙΑΒΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:13:34 ROUTE ΚERATEA MTB CLUB
6 ΜΠΑΚΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:19:02 34BIKESHOP
7 ΛΥΤΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2:27:04 NORTHBIKE
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2:27:05 NINERDS
9 ΠΕΠΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:35:05
10 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3:28:38 NORTHBIKE
11 ΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:37:30 UTR
12 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 3:41:11 NORTHBIKE
13 ΠΛΕΥΡΗΣ ΜΥΡΩΝ 4:06:02 NORTHBIKE

 

Bike Women

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΛΑΒΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2:20:45 Α2 30-39
2 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 2:51:36 NORTHBIKE Α2 30-39
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3:37:32 Α1 18-29
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΤΙΛΝΤΑ 3:41:09 NORTHBIKE Α4 50 & ΑΝΩ