1ος Φυσιολατρικός Άμνιος Δρομος - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 1ος Φυσιολατρικός Άμνιος Δρομος.

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:40:17''
2 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 0:42:14''
3 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΟΦΗ 0:42:33''
4 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Σ.Δ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ 0:48:13''
5 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΔΥΡ 0:49:17''
6 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΡ 0:49:39''
7 ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΙΒΑΣ 0:51:25''
8 RAFAEL VAN DEN BROECK ACA RACER 0:51:30''
9 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 0:51:46''
10 ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 0:52:39''
11 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥΡ 0:52:51''
12 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥΡ 0:53:04''
13 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΧ 0:53:13''
14 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΧ 0:53:47''
15 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Σ.Μ.Κ 0:54:32''
16 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΡ 0:54:41''
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:49''
18 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:54:52''
19 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 0:54:53''
20 EDUARDUS CORNAND 0:54:58''
21 ΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:55:48''
22 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΒΑΣ 0:56:16''
23 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:56:22''
24 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΙΒΑΣ 0:56:55''
25 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 0:57:06''
26 ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:57:06''
27 GREGORC ANITA 0:57:39''
28 ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:57:39''
29 ΜΠΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ ΣΔΥΧ 0:57:58''
30 ΚΑΛΜΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:58:23''
31 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 0:58:40''
32 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΔΥΡ 0:58:49''
33 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 0:59:33''
34 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΑ 0:59;53''
35 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:59:53''
36 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 1:00:58''
37 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:00:21''
38 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:00:42''
39 ΣΚΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΡ 1:00:59''
40 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΚ 1:01:17''
41 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:01:49''
42 ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:01:51''
43 ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΡ 1:02:10''
44 ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:02:19''
45 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΔΥΡ 1:02:31''
46 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:03:24''
47 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:03:50''
48 AUVINEN PIT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:16''
49 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:04:19''
50 ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:04:25''
51 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΜΙΛΛΑ 1:04:32''
52 ΠΙΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΝΑΤΟΣ 1:04:33''
53 ΜΑΚΡΥΠΟΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:48''
54 ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:04:56''
55 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΑΛΟΣ 1:05:14''
56 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΡ 1:05:18''
57 ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CROSSFIT 1:05:21''
58 ΚΟΓΚΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΑ 1:05:31''
59 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΣΔΥΧ 1:05:32''
60 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 1:05:35''
61 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ο.Δ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1:06:29''
62 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1:06:29''
63 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ CROSSFIT 1:06:40''
64 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:06:47''
65 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΡ 1:06:49''
66 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:07:11''
67 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ CROSSFIT 1:07:13''
68 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΔΥΧ 1:09:03''
69 ΤΣΑΛΠΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1:09:57''
70 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΔΥΧ 1:10:38''
71 ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:11:02''
72 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:11:02''
73 ΜΠΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 1:11:30''
74 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 1:11:33''
75 ΚΟΚΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΡ 1:11:39''
76 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:12:48''
77 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:13:18''
78 ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:13:45''
79 ΚΑΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ CROSSFIT 1:16:56''
80 PABLO MELGAR 1:17:17''
81 ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΡ 1:19:30''
82 ΚΑΖΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:22;48''
83 ΤΣΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:24:17''
84 ΤΣΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:24:17''
85 STRODA ENEA 1:24:35''
86 ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΤΕΑΜ 1:26;27''
87 ΒΑΡΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΡ 1:28:41''
88 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΧ 1:31:27''
89 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΡ 1:33:46''
90 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:51:44''
91 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:51:44''
92 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1:51:44''
93 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΣΔΥΧ 1:51:49''
94 .ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:52:44''
95 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:52:45''