Τρίαθλο Ευρώτα 2017 - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Τρίαθλο Ευρώτα 2017.

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ SPRINT TRIATHLON

Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΗΣ 6 LOS VATHROS 38 11:19.8 0:29.3 30:19.7 0:18.6 20:06.4 1:02:33.9
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΕΛΗΣ 13 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 32 12:16.5 0:42.2 31:05.1 0:33.5 21:18.5 1:05:56.0
3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΛΗΣ-ΝΕΟΝΑΚΗΣ 41 HEC ART 47 12:45.2 0:49.4 30:59.4 0:33.5 21:02.3 1:06:09.9
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 2 MY ATLHETE 31 12:55.6 0:56.5 32:46.9 0:34.7 19:22.3 1:06:36.2
5 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 36 12:48.3 1:23.5 32:26.2 0:59.2 19:23.4 1:07:00.8
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 21 ΣΔΥΜ 32 15:02.4 0:36.8 32:11.1 0:33.0 19:01.3 1:07:24.8
7 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 15:42.3 0:52.5 31:14.6 0:30.3 19:50.9 1:08:10.8
8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 14:47.9 1:25.7 31:32.6 0:53.2 21:45.0 1:10:24.6
9 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 14:45.6 1:23.5 31:38.7 0:48.8 21:50.4 1:10:27.1
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 13:12.2 1:01.3 32:08.8 0:44.1 23:33.1 1:10:39.7
11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 28 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 24 15:34.4 0:48.8 33:49.9 0:36.7 20:44.2 1:11:34.2
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 15:08.3 1:27.6 31:20.9 0:50.0 23:06.7 1:11:53.7
13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 23 SNAILS 42 15:59.6 1:27.8 34:06.5 0:24.8 20:16.8 1:12:15.7
14 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 31 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 11:10.1 0:51.6 37:47.7 0:36.6 21:56.7 1:12:22.9
15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 25 LOS VATHROS 46 14:43.6 1:01.9 33:03.1 0:51.5 23:03.4 1:12:43.7
16 ΜΑΡΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39 12:13.5 1:35.2 35:14.9 1:09.4 23:38.2 1:13:51.3
17 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62 ΣΔΗΜ 30 13:44.4 1:32.2 37:32.2 0:28.3 20:39.3 1:13:56.5
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 39 VLAXAKIS TEAM 34 15:13.6 1:05.3 33:52.6 0:39.1 23:59.3 1:14:50.0
19 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 30 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 41 15:14.1 0:40.8 35:08.6 0:38.6 25:14.2 1:16:56.5
20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 18:42.9 2:44.0 37:01.7 0:27.3 18:14.1 1:17:10.2
21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35 N/A N/A 33:44.5 N/A 26:38.9 1:17:32.0
22 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΟΣ 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 14:38.9 1:09.9 36:42.8 0:32.0 24:59.9 1:18:03.7
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 18 CHIOS RUNNING 23 12:26.1 1:35.1 38:38.1 0:26.3 25:30.0 1:18:35.8
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 29 ΣΔΥΜ 45 16:03.4 1:38.5 38:39.4 0:23.7 22:22.1 1:19:07.3
25 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 22 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 40 17:20.9 1:41.2 36:36.3 0:41.1 23:01.9 1:19:21.6
26 HUBERT SCHONFELDER 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 16:55.5 1:32.9 36:51.5 1:03.3 23:31.6 1:19:54.9
27 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ 5 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 36 16:02.9 0:54.3 36:50.9 0:39.0 26:22.6 1:20:49.9
28 ΧΡΙΣΤΙΝΑ RIGHTWEISER 24 SNAILS 36 15:55.2 2:09.8 37:57.9 0:57.0 26:48.7 1:23:48.7
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΝΤΖΕΣ 17 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ 52 15:08.5 3:12.7 39:15.6 1:33.8 24:38.7 1:23:49.5
30 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30 17:21.8 1:44.0 36:22.9 0:17.4 29:41.7 1:25:27.9
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52 21:45.2 1:21.8 38:51.9 0:29.8 23:26.3 1:25:55.1
32 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΦΡΑΤΗΣ 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36 15:21.6 1:02.9 39:29.9 0:20.2 29:46.2 1:26:01.1
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ - ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 36 17:46.4 2:45.5 43:16.7 0:55.0 25:53.7 1:30:37.5
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 22:27.1 4:06.0 42:16.7 0:40.3 27:02.0 1:36:32.2
35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 42 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 57 21:25.7 2:09.5 44:10.5 0:50.9 30:49.4 1:39:26.0
36 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 21:50.4 2:07.3 41:37.8 1:10.9 34:33.0 1:41:19.6
37 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 17:56.8 3:49.0 48:29.3 1:01.7 35:08.4 1:46:25.4
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 43 ΑΟ ΦΥΛΙΑΤΡΩΝ 46 22:47.9 3:47.7 54:08.2 0:29.9 30:40.4 1:51:54.3
DNF ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 63 ΣΔΗΜ 45 15:06.7 1:47.3
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35
DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32
DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 41
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46
DNS ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΣΑ 57
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54
DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 27 ΣΔΥΠ 28
DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΜΑΗΣ 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 34 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 49
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ AQUATHLON

Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΕΛΕΝΑ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 48 14:14.2 N/A 22:45.6 36:59.8
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 29 13:57.7 0:59.4 22:40.4 37:37.5
3 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΦΥΛΙΑΣ 51 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 34 15:40.0 1:01.9 24:38.3 41:20.4
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 47 ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ CROSSFIT 26 18:30.8 0:51.7 22:42.4 42:11.7
5 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35 17:32.4 3:08.3 21:50.3 42:31.1
6 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΞΩΜΑΝΙΔΗ 50 BALIOTIS NATURE TRAIL 43 16:24.7 1:34.0 25:38.4 43:37.2
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 45 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 63 22:46.8 7:05.6 29:49.9 59:42.4
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43
DNS ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 52 ΣΔΥΜ 50
DNS ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΡΑΣ 53 ΣΔΥΜ 36

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ TRIATHLON RELAY

Place Name Bib Number Address Line 1 Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Gun Time
1 ΟΜΑΔΑ 2 ΜΗΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / Κ 55 0 14:06.8 0:32.5 31:08.5 0:41.0 17:45.0 1:04:14.0
ΜΗΤΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ
2 ΟΜΑΔΑ 5 ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / 58 0 19:43.5 0:27.7 29:07.3 0:20.2 18:31.8 1:08:10.8
ΣΟΥΛΤΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ
3 ΟΜΑΔΑ 3 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / 56 0 15:21.6 1:37.6 35:28.5 0:22.5 18:11.9 1:11:02.4
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ / ΤΡΕΞΙΜΟ
4 ΟΜΑΔΑ 1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / 54 0 16:05.0 0:27.6 33:29.6 0:27.7 22:22.0 1:12:52.1
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΟΛΥΖΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ
5 ΟΜΑΔΑ 7 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60 0 16:08.9 0:19.1 31:37.9 0:25.8 24:49.4 1:13:21.2
ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΡΟΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ
6 ΟΜΑΔΑ 8 ΜΠΟΥΖΑΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ 61 0 18:11.5 0:29.7 33:39.6 0:19.0 21:33.0 1:14:13.0
ΜΠΟΥΖΑΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ
7 ΟΜΑΔΑ 6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝ 59 0 15:50.9 N/A N/A N/A N/A 1:15:27.1
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΗΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΤΡΕΞΙΜΟ
8 ΟΜΑΔΑ 4 ΜΙΜΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 57 0 12:42.1 0:29.6 38:00.2 0:58.9 23:39.6 1:15:50.6
ΜΙΜΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / ΚΟΛΥΜΠΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΤΡΕΞΙΜΟ

AGE GROUP Sprint Triathlon Results

Female 29 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 14 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 31 RED STAR TRIATHLON CLUB 26 11:10.1 0:51.6 37:47.7 0:36.6 21:56.7 1:12:22.9

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 27 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ 5 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 36 16:02.9 0:54.3 36:50.9 0:39.0 26:22.6 1:20:49.9
2 28 ΧΡΙΣΤΙΝΑ RIGHTWEISER 24 SNAILS 36 15:55.2 2:09.8 37:57.9 0:57.0 26:48.7 1:23:48.7

Female 40 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 25 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ 22 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 40 17:20.9 1:41.2 36:36.3 0:41.1 23:01.9 1:19:21.6
DNF DNF ΜΑΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 63 ΣΔΗΜ 45 15:06.7 1:47.3
DNS DNS ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 41

Male 29 and Under
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 7 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 15:42.3 0:52.5 31:14.6 0:30.3 19:50.9 1:08:10.8
2 11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 28 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 24 15:34.4 0:48.8 33:49.9 0:36.7 20:44.2 1:11:34.2
3 22 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΟΣ 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 14:38.9 1:09.9 36:42.8 0:32.0 24:59.9 1:18:03.7
4 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 18 CHIOS RUNNING 23 12:26.1 1:35.1 38:38.1 0:26.3 25:30.0 1:18:35.8
DNS DNS ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 27 ΣΔΥΠ 28

Male 30 to 39
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΗΣ 6 LOS VATHROS 38 11:19.8 0:29.3 30:19.7 0:18.6 20:06.4 1:02:33.9
2 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΕΛΗΣ 13 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 32 12:16.5 0:42.2 31:05.1 0:33.5 21:18.5 1:05:56.0
3 4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 2 MY ATLHETE 31 12:55.6 0:56.5 32:46.9 0:34.7 19:22.3 1:06:36.2
4 5 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 36 12:48.3 1:23.5 32:26.2 0:59.2 19:23.4 1:07:00.8
5 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 21 ΣΔΥΜ 32 15:02.4 0:36.8 32:11.1 0:33.0 19:01.3 1:07:24.8
6 16 ΜΑΡΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39 12:13.5 1:35.2 35:14.9 1:09.4 23:38.2 1:13:51.3
7 17 ΧΙΟΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62 ΣΔΗΜ 30 13:44.4 1:32.2 37:32.2 0:28.3 20:39.3 1:13:56.5
8 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 39 VLAXAKIS TEAM 34 15:13.6 1:05.3 33:52.6 0:39.1 23:59.3 1:14:50.0
9 20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 18:42.9 2:44.0 37:01.7 0:27.3 18:14.1 1:17:10.2
10 21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35 N/A N/A 33:44.5 N/A 26:38.9 1:17:32.0
11 30 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 30 17:21.8 1:44.0 36:22.9 0:17.4 29:41.7 1:25:27.9
12 32 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΦΡΑΤΗΣ 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36 15:21.6 1:02.9 39:29.9 0:20.2 29:46.2 1:26:01.1
13 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ - ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 36 17:46.4 2:45.5 43:16.7 0:55.0 25:53.7 1:30:37.5
DNS DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35
DNS DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32

Male 40 to 49
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΛΗΣ-ΝΕΟΝΑΚΗΣ 41 HEC ART 47 12:45.2 0:49.4 30:59.4 0:33.5 21:02.3 1:06:09.9
2 10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΓΓΟΣ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 43 13:12.2 1:01.3 32:08.8 0:44.1 23:33.1 1:10:39.7
3 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 23 SNAILS 42 15:59.6 1:27.8 34:06.5 0:24.8 20:16.8 1:12:15.7
4 15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 25 LOS VATHROS 46 14:43.6 1:01.9 33:03.1 0:51.5 23:03.4 1:12:43.7
5 19 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ 30 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 41 15:14.1 0:40.8 35:08.6 0:38.6 25:14.2 1:16:56.5
6 24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 29 ΣΔΥΜ 45 16:03.4 1:38.5 38:39.4 0:23.7 22:22.1 1:19:07.3
7 36 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 21:50.4 2:07.3 41:37.8 1:10.9 34:33.0 1:41:19.6
8 38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ 43 ΑΟ ΦΥΛΙΑΤΡΩΝ 46 22:47.9 3:47.7 54:08.2 0:29.9 30:40.4 1:51:54.3
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46
DNS DNS ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΜΑΗΣ 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 34 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 49
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48

Male 50 and Over
Place Overall Plc Name bib Team/Club Age SWIM Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN Time Chip Time
1 8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 14:47.9 1:25.7 31:32.6 0:53.2 21:45.0 1:10:24.6
2 9 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 14:45.6 1:23.5 31:38.7 0:48.8 21:50.4 1:10:27.1
3 12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 15:08.3 1:27.6 31:20.9 0:50.0 23:06.7 1:11:53.7
4 26 HUBERT SCHONFELDER 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 16:55.5 1:32.9 36:51.5 1:03.3 23:31.6 1:19:54.9
5 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΝΤΖΕΣ 17 ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ 52 15:08.5 3:12.7 39:15.6 1:33.8 24:38.7 1:23:49.5
6 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 52 21:45.2 1:21.8 38:51.9 0:29.8 23:26.3 1:25:55.1
7 34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 22:27.1 4:06.0 42:16.7 0:40.3 27:02.0 1:36:32.2
8 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 42 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 57 21:25.7 2:09.5 44:10.5 0:50.9 30:49.4 1:39:26.0
9 37 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 17:56.8 3:49.0 48:29.3 1:01.7 35:08.4 1:46:25.4
DNS DNS ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 ΠΡΟΟΔΟΣ Ν.ΒΟΥΤΣΑ 57
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54