8ο Palia Kavala trail run “δρόμος του νερού’’ - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα 8ο Palia Kavala trail run “δρόμος του νερού’’.

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ

1 182 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:34:23 30-39 ΚΑΒΑΛΑ ALL TERRAIN RUNNERS
2 120 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:36:09 30-39 ΚΑΒΑΛΑ ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
3 1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:36:52 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
4 177 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:38:28 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
5 3 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:39:14 40-49 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
6 76 ΒΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:40:12 30-39 ΚΑΒΑΛΑ OLYMPUS TRT
7 96 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:40:40 30-39 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
8 151 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:40:49 50-59 ΚΑΒΑΛΑ Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
9 106 ΚΡΥΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:41:32 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
10 41 ΡΟΤΣΑ ΙΩΣΗΦ 1:42:26 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
11 60 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:56 18-29 ΦΕΡΕΣ ΕΒΡΟΥ
12 139 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:43:15 18-29 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
13 132 ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1:46:17 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
14 27 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:03 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
15 51 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:48:18 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΟΣΦΠ
16 53 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:51:06 40-49 ΣΕΡΡΕΣ KASSIMIS TRAINING - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
17 147 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:51:28 50-59 ΔΡΑΜΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-
18 98 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:52:23 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM
19 192 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:52:23 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
20 74 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:53:28 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
21 140 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:54:51 40-49 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
22 185 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:54:55 50-59 ΔΡΑΜΑ
23 164 ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:56:01 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
24 174 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:56:16 30-39 ΣΕΡΡΕΣ IRON TEAM
25 2 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:56:59 40-49 ΘΑΣΟΣ
26 63 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:57:09 40-49 ΦΙΛΥΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27 40 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:57:17 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ IRON TEAM
28 65 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:57:30 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
29 69 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:57:42 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
30 37 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:58:33 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
31 55 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:58:47 30-39 ΔΡΑΜΑ
32 138 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ 1:59:36 60+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
33 103 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:59:53 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
34 97 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:00:17 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
35 119 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:00:55 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΗΡΩΔΙΚΟΣ
36 14 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2:01:22 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
37 175 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:02:05 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 187 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ 2:03:14 ΓΥΝ 18-39 ΒΑΡΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
39 133 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:03:41 50-59 ΔΡΑΜΑ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ
40 176 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:04:06 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ UNA GRANDE
41 73 KUMMER PETER 2:04:29 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
42 39 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 2:04:32 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
43 10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:04:35 18-29 ΔΡΑΜΑ
44 91 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:04:46 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
45 152 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 2:04:46 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
46 25 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:58 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ BODY ACTIVE GYM
47 114 SARISOY EMINE 2:06:10 ΓΥΝ 40+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
48 171 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:06:43 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BUNNES RUNNERS
49 134 ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΩ 2:07:08 ΓΥΝ 18-39 ΔΡΑΜΑ
50 193 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:07:43 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
51 75 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:08:38 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
52 108 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:08:38 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
53 112 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:09:02 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
54 57 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:09:22 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
55 109 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2:09:38 ΓΥΝ 40+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRAFT
56 18 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2:09:49 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
57 72 ΠΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:09:54 30-39 ΞΑΝΘΗ
58 117 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:10:00 50-59 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
59 170 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:10:04 18-29 KOMOTHNH BUNNES RUNNERS
60 121 ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:11:20 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
61 118 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:58 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEER RUNNERS
62 172 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:12:56 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
63 4 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2:14:15 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
64 123 ΑΛΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:14:28 40-49 ΔΡΑΜΑ
65 167 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:14:53 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
66 105 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:14:56 18-29 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
67 178 ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:15:12 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
68 162 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:15:36 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
69 180 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΟΣ 2:15:42 30-39 ΣΑΠΕΣ
70 36 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:16:01 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
71 92 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:16:01 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
72 153 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ 2:16:09 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
73 181 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:16:09 60+ ΚΑΒΑΛΑ
74 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2:16:37 50-59 ΚΑΒΑΛΑ Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
75 141 ΚΙΡΚΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:16:49 30-39 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
76 64 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:17:09 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
77 169 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:17:09 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
78 127 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:13 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
79 158 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2:17:13 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
80 58 ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:17:19 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
81 116 ΣΚΑΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:17:52 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
82 159 ΜΠΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:17:52 30-39 ΔΡΑΜΑ
83 190 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:17:52 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
84 99 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:17:58 40-49 ΔΡΑΜΑ
85 144 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:23 40-49 ΔΡΑΜΑ NEVROKOPI RUNNERS
86 5 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 2:18:47 30-39 ΞΑΝΘΗ
87 23 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:18:53 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
88 102 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:18:53 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
89 161 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:18:53 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
90 165 ΣΥΝΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:19:07 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
91 85 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:20:53 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
92 135 ΣΚΑΡΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:20:57 18-29 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
93 52 ΠΑΜΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:21:03 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
94 43 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 2:21:07 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
95 77 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:21:16 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
96 82 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:21:30 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
97 34 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:21:39 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΔΙΑΣΩΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
98 78 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:21:52 60+ ΚΑΒΑΛΑ
99 86 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:22:00 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
100 89 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:22:18 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
101 46 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:22:22 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
102 179 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:22:35 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
103 189 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:23:09 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
104 128 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:20 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
105 101 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2:25:03 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
106 35 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:25:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
107 67 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2:25:47 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
108 110 TOPLLARI ELDJON 2:25:47 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
109 195 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ 2:25:47 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
110 15 ΚΥΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:25:52 40-49 ΔΡΑΜΑ
111 62 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:26:09 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
112 47 MIKKILA NOORA 2:26:22 ΓΥΝ 40+ ΘΑΣΟΣ ΘΑΣΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
113 83 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΗΣ 2:26:22 30-39 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
114 54 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 2:26:36 50-59 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
115 11 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:28:13 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
116 9 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:46 30-39 ΔΡΑΜΑ
117 145 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:29:46 40-49 ΔΡΑΜΑ
118 88 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:29:49 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
119 31 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:47 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
120 59 ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:30:47 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
121 94 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:47 30-39 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
122 95 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:30:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
123 122 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΡΥΣΘΕΝΗΣ 2:30:47 30-39 ΔΡΑΜΑ
124 124 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2:30:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
125 129 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:30:47 30-39 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
126 131 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:30:47 40-49 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
127 6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:30:49 40-49 ΞΑΝΘΗ
128 56 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2:31:15 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
129 156 ΤΣΕΚΜΕΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:31:19 30-39 ΞΑΝΘΗ
130 100 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2:32:00 60+ ΔΡΑΜΑ ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
131 173 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 2:32:23 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
132 142 ΚΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:32:48 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
133 71 ΚΑΛΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2:33:03 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ
134 66 ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:33:22 40-49 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
135 80 ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:33:22 40-49 ΞΑΝΘΗ
136 81 ΤΣΕΚΜΕ ΕΥΓΕΝΙΑ 2:33:22 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ
137 157 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2:35:13 30-39 ΞΑΝΘΗ
138 16 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:36:00 40-49 ΔΡΑΜΑ Σ. .Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
139 104 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2:36:00 30-39 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
140 79 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2:36:52 40-49 ΞΑΝΘΗ
141 194 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:36:58 40-49 ΣΕΡΡΕΣ
142 24 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:37:39 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
143 136 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:38:38 50-59 ΔΡΑΜΑ
144 160 ΜΠΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:38:54 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
145 154 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:39:39 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
146 45 ΧΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:39:57 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
147 155 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:41:29 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
148 20 ΜΑΛΤΟΥΔΟΓΛΟΥ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2:41:47 30-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI WINTER SWIMMERS
149 61 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 2:41:47 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
150 163 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2:41:54 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
151 19 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:42:42 30-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI WINTER SWIMMERS
152 68 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:43:20 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
153 38 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:43:26 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
154 111 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:43:34 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
155 113 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:43:34 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
156 42 ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:43:45 30-39 ΞΑΝΘΗ
157 168 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ 2:44:39 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BUNNES RUNNERS
158 44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:44:40 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
159 186 ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:45:24 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
160 107 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:50:03 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
161 125 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:50:03 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
162 70 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:52:18 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
163 84 ΝΤΟΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:52:18 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
164 126 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:52:34 30-39 KOMOTHNH
165 115 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:53:40 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
166 21 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2:54:18 30-39 ΜΟΥΣΘΕΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
167 146 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2:54:21 40-49 ΔΡΑΜΑ
168 87 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:55:56 40-49 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
169 143 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:55:56 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ CLAIN MAIN RUNNERS
170 130 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:01:25 30-39 ΦΕΡΕΣ ΕΒΡΟΥ
171 8 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 3:02:26 ΓΥΝ 18-39 ΔΡΑΜΑ
172 33 ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3:02:38 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
173 32 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 3:02:38 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
174 90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 3:07:05 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
175 183 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3:10:58 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ Ο.Κ.Α.Κ.
176 188 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:11:33 40-49 ΚΑΒΑΛΑ Ο.Κ.Α.Κ.
177 166 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3:11:41 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEER RUNNERS
178 28 ΤΣΑΟΥΣΗ ΣΙΣΣΥ 3:11:57 ΓΥΝ 18-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
179 148 ΠΑΠΠΗ ΔΩΡΑ 3:17:39 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
180 12 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ 3:21:27 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
181 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:24:20 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
182 137 ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:24:20 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
183 17 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:24:45 30-39 ΛΑΡΙΣΑ
184 93 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3:28:40 ΓΥΝ 18-39 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
185 22 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ 3:30:27 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
186 191 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4:12:07 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ
187 26 ΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNF 18-29 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
188 48 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ DNF 30-39 ΔΡΑΜΑ

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Α/Α ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΘΛΗΤΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ

1 60 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:56 18-29 ΦΕΡΕΣ ΕΒΡΟΥ
2 139 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:43:15 18-29 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
3 27 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:03 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
4 175 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:02:05 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5 10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:04:35 18-29 ΔΡΑΜΑ
6 171 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:06:43 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BUNNES RUNNERS
7 170 ΤΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:10:04 18-29 KOMOTHNH BUNNES RUNNERS
8 105 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:14:56 18-29 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
9 135 ΣΚΑΡΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:20:57 18-29 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
10 43 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 2:21:07 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
11 110 TOPLLARI ELDJON 2:25:47 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12 31 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:47 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
13 61 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 2:41:47 18-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
14 107 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:50:03 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
15 33 ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3:02:38 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
16 32 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 3:02:38 18-29 ΚΑΒΑΛΑ
17 26 ΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNF 18-29 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
18 182 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:34:23 30-39 ΚΑΒΑΛΑ ALL TERRAIN RUNNERS
19 120 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:36:09 30-39 ΚΑΒΑΛΑ ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
20 177 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:38:28 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
21 76 ΒΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:40:12 30-39 ΚΑΒΑΛΑ OLYMPUS TRT
22 96 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:40:40 30-39 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
23 41 ΡΟΤΣΑ ΙΩΣΗΦ 1:42:26 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
24 132 ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1:46:17 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
25 98 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:52:23 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ- ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM
26 192 ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ 1:52:23 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
27 74 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:53:28 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
28 174 ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:56:16 30-39 ΣΕΡΡΕΣ IRON TEAM
29 55 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:58:47 30-39 ΔΡΑΜΑ
30 103 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:59:53 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
31 97 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:00:17 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
32 119 ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:00:55 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΗΡΩΔΙΚΟΣ
33 14 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2:01:22 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
34 75 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:08:38 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
35 18 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2:09:49 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
36 72 ΠΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2:09:54 30-39 ΞΑΝΘΗ
37 121 ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:11:20 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
38 178 ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:15:12 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
39 162 ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:15:36 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
40 180 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΟΣ 2:15:42 30-39 ΣΑΠΕΣ
41 141 ΚΙΡΚΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:16:49 30-39 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
42 127 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:13 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
43 58 ΖΙΧΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:17:19 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
44 116 ΣΚΑΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:17:52 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
45 159 ΜΠΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:17:52 30-39 ΔΡΑΜΑ
46 190 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:17:52 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
47 5 ΑΒΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 2:18:47 30-39 ΞΑΝΘΗ
48 62 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2:26:09 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
49 83 ΓΙΑΒΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΗΣ 2:26:22 30-39 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
50 9 ΦΛΕΓΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:46 30-39 ΔΡΑΜΑ
51 88 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:29:49 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
52 59 ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:30:47 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
53 94 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:47 30-39 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
54 122 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΡΥΣΘΕΝΗΣ 2:30:47 30-39 ΔΡΑΜΑ
55 129 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:30:47 30-39 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
56 156 ΤΣΕΚΜΕΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:31:19 30-39 ΞΑΝΘΗ
57 142 ΚΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:32:48 30-39 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
58 157 ΣΑΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2:35:13 30-39 ΞΑΝΘΗ
59 104 ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2:36:00 30-39 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
60 20 ΜΑΛΤΟΥΔΟΓΛΟΥ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2:41:47 30-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI WINTER SWIMMERS
61 19 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:42:42 30-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI WINTER SWIMMERS
62 42 ΖΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:43:45 30-39 ΞΑΝΘΗ
63 168 ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΓΓΙΝΟΣ 2:44:39 30-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BUNNES RUNNERS
64 126 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:52:34 30-39 KOMOTHNH
65 21 ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2:54:18 30-39 ΜΟΥΣΘΕΝΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
66 130 ΝΟΔΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:01:25 30-39 ΦΕΡΕΣ ΕΒΡΟΥ
67 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:24:20 30-39 ΚΑΒΑΛΑ
68 17 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:24:45 30-39 ΛΑΡΙΣΑ
69 48 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ DNF 30-39 ΔΡΑΜΑ
70 1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:36:52 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
71 3 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:39:14 40-49 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
72 106 ΚΡΥΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:41:32 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
73 51 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:48:18 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΟΣΦΠ
74 53 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:51:06 40-49 ΣΕΡΡΕΣ KASSIMIS TRAINING - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
75 140 ΚΩΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:54:51 40-49 ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
76 164 ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:56:01 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
77 2 ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:56:59 40-49 ΘΑΣΟΣ
78 63 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:57:09 40-49 ΦΙΛΥΡΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
79 40 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:57:17 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ IRON TEAM
80 37 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:58:33 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
81 176 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:04:06 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ UNA GRANDE
82 73 KUMMER PETER 2:04:29 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
83 91 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:04:46 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
84 25 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:58 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ BODY ACTIVE GYM
85 193 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:07:43 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
86 112 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:09:02 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
87 57 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:09:22 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
88 118 ΜΗΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:58 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEER RUNNERS
89 172 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:12:56 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
90 123 ΑΛΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:14:28 40-49 ΔΡΑΜΑ
91 92 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2:16:01 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
92 158 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2:17:13 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
93 99 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:17:58 40-49 ΔΡΑΜΑ
94 144 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:18:23 40-49 ΔΡΑΜΑ NEVROKOPI RUNNERS
95 102 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:18:53 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
96 77 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:21:16 40-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
97 82 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:21:30 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
98 34 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:21:39 40-49 ΚΑΒΑΛΑ ΔΙΑΣΩΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
99 89 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:22:18 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
100 46 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:22:22 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
101 189 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2:23:09 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
102 128 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:23:20 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
103 35 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:25:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
104 15 ΚΥΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:25:52 40-49 ΔΡΑΜΑ
105 145 ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:29:46 40-49 ΔΡΑΜΑ
106 95 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:30:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
107 124 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2:30:47 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
108 131 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:30:47 40-49 ΔΡΑΜΑ IRON TEAM
109 6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:30:49 40-49 ΞΑΝΘΗ
110 173 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 2:32:23 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
111 66 ΜΕΛΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:33:22 40-49 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
112 80 ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:33:22 40-49 ΞΑΝΘΗ
113 16 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:36:00 40-49 ΔΡΑΜΑ Σ. .Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
114 79 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2:36:52 40-49 ΞΑΝΘΗ
115 194 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:36:58 40-49 ΣΕΡΡΕΣ
116 24 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:37:39 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
117 154 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:39:39 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
118 45 ΧΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:39:57 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
119 155 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:41:29 40-49 ΔΡΑΜΑ DRAMA RUNNERS
120 38 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2:43:26 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
121 111 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:43:34 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
122 113 ΣΙΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:43:34 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
123 125 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:50:03 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ. . ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
124 115 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:53:40 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
125 146 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2:54:21 40-49 ΔΡΑΜΑ
126 87 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:55:56 40-49 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
127 143 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2:55:56 40-49 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ CLAIN MAIN RUNNERS
128 188 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3:11:33 40-49 ΚΑΒΑΛΑ Ο.Κ.Α.Κ.
129 166 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3:11:41 40-49 ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEER RUNNERS
130 137 ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3:24:20 40-49 ΚΑΒΑΛΑ
131 151 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:40:49 50-59 ΚΑΒΑΛΑ Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
132 147 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:51:28 50-59 ΔΡΑΜΑ
133 185 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:54:55 50-59 ΔΡΑΜΑ
134 65 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:57:30 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
135 69 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:57:42 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
136 133 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:03:41 50-59 ΔΡΑΜΑ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ
137 39 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 2:04:32 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
138 108 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:08:38 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
139 117 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:10:00 50-59 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
140 4 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2:14:15 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
141 167 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:14:53 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
142 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2:16:37 50-59 ΚΑΒΑΛΑ Ε.Ο.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
143 64 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:17:09 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
144 169 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:17:09 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
145 161 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:18:53 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
146 165 ΣΥΝΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:19:07 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
147 85 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:20:53 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
148 52 ΠΑΜΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:21:03 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
149 86 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:22:00 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
150 179 ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:22:35 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
151 101 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2:25:03 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
152 54 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 2:26:36 50-59 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
153 11 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:28:13 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
154 56 ΤΣΙΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2:31:15 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
155 136 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2:38:38 50-59 ΔΡΑΜΑ
156 160 ΜΠΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:38:54 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
157 163 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2:41:54 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
158 68 ΣΑΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:43:20 50-59 ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
159 44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2:44:40 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
160 186 ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2:45:24 50-59 ΚΑΒΑΛΑ
161 84 ΝΤΟΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:52:18 50-59 ΞΑΝΘΗ CLAIN MAIN RUNNERS
162 138 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ 1:59:36 60+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
163 181 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:16:09 60+ ΚΑΒΑΛΑ
164 78 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2:21:52 60+ ΚΑΒΑΛΑ
165 100 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2:32:00 60+ ΔΡΑΜΑ ΣΕΒΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
166 187 ΒΕΛΚΟΒΑ ΜΙΛΕΝΑ 2:03:14 ΓΥΝ 18-39 ΒΑΡΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
167 134 ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΩ 2:07:08 ΓΥΝ 18-39 ΔΡΑΜΑ
168 67 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2:25:47 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
169 195 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ 2:25:47 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
170 71 ΚΑΛΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2:33:03 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ
171 81 ΤΣΕΚΜΕ ΕΥΓΕΝΙΑ 2:33:22 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ
172 70 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2:52:18 ΓΥΝ 18-39 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS
173 8 ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 3:02:26 ΓΥΝ 18-39 ΔΡΑΜΑ
174 90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 3:07:05 ΓΥΝ 18-39 ΚΑΒΑΛΑ
175 28 ΤΣΑΟΥΣΗ ΣΙΣΣΥ 3:11:57 ΓΥΝ 18-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
176 93 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3:28:40 ΓΥΝ 18-39 ΔΟΞΑΤΟ ΔΡΑΜΑΣ
177 152 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 2:04:46 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
178 114 SARISOY EMINE 2:06:10 ΓΥΝ 40+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
179 109 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2:09:38 ΓΥΝ 40+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ DRAFT
180 36 ΚΟΥΡΟΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:16:01 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
181 153 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ 2:16:09 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
182 23 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:18:53 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ O.S.B.E.T.
183 47 MIKKILA NOORA 2:26:22 ΓΥΝ 40+ ΘΑΣΟΣ ΘΑΣΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
184 183 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3:10:58 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ Ο.Κ.Α.Κ.
185 148 ΠΑΠΠΗ ΔΩΡΑ 3:17:39 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ IRON TEAM
186 12 ΖΛΑΤΑΝΗ ΧΑΡΑ 3:21:27 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
187 22 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ 3:30:27 ΓΥΝ 40+ ΚΑΒΑΛΑ
188 191 ΕΓΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4:12:07 ΓΥΝ 40+ ΔΡΑΜΑ