Tyros Run - Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Tyros Run.

 

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 8ΧΛΜ - ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

No ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18
73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00
56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00
78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44
40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04
86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58
90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18
65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22
52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44
69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51
77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59
13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39
55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α3 0:46:19
68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 0:46:19
53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02
50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18
45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24
16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31
33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58
94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00
95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05
37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27
87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43
231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50
54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04
48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Α2 0:51:10
46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ Α2 0:51:22
80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37
89 ΗΛΙΑΣ ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10
92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11
29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 0:52:12
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13
83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49
88 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27
51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44
91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03
38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43
42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43
27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52
75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23
93 ΜΑΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34
14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38
41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43
11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47
15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ Α4 DNS
19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS
85 ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α3 DNS
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS
23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Α3 DNS
26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS
39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS
44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS
49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS
57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS
58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α1 DNS
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS
67 ΦΩΤΙΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS
76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS
84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18
89 ΗΛΙΑΣ ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10
92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11
91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03
62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α1 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23
86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58
69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51
33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Α2 0:51:10
46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ Α2 0:51:22
34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS
36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS
71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00
78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44
40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04
77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59
55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α3 0:46:19
68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 0:46:19
53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02
50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18
79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58
87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43
54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04
29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 0:52:12
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13
27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α3 DNS
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Α3 DNS
30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS
31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS
44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS
67 ΦΩΤΙΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS
74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44
52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44
45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24
94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39
42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44
28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47
15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ Α4 DNS
19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS
22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS
81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00
65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22
13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39
95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05
80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37
83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17
88 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27
38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43
93 ΜΑΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34
41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43
85 ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS
26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS
57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS
58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18
16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31
37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27
231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49
51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44
35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52
75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38
11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS
39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS
49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS
76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS
84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 16χλμ

NO ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ
205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59
242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58
239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15
210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31
247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15
213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23
251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19
215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25
258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03
223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02
219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33
249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:26:19
202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41
221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54
207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34
240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08
255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36
233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27
208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45
222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55
252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ W2 01:35:02
220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 01:36:30
218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22
209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 01:37:53
280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38
260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45
200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20
254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ Α4 01:47:30
253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09
246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08
259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28
230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26
261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26
241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17
226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33
229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33
228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44
256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59
234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58
257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58
238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF
201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS
211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS
212 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Α2 DNS
214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS
217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS
224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS
225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS
227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS
232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS
236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS
237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS
243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS
244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS
245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS
248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W1 DNS
250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59
210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31
219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33
255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36
236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS
237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15
213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58
223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02
249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:26:19
202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41
207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34
240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08
208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45
222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55
216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22
209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 01:37:53
280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38
256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59
234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58
257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58
238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF
201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS
211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS
214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS
217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS
232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS
243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15
251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19
258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03
221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54
233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27
218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ Α4 01:47:30
253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09
246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08
259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28
261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26
241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17
226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33
228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44
224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS
235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS
244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS
245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS
250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20
230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25
252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ W2 01:35:02
220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 01:36:30
260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45
229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33
225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS
227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS